Symbol Marketlab (litera M)

O nas

Tworzymy sprawnie działającą maszynę złożoną z programistów, inżynierów, analityków i handlowców.

Działamy razem, ściśle współpracując i wymieniając się różnymi punktami widzenia. Efektem naszej pracy są wyjątkowe, dopracowane rozwiązania technologiczne.

zdjęcie zespołu MarketLab
zdjęcie zespołu MarketLab

Ciekawią nas zachodzące na świecie zmiany. Przyglądamy się rozwojowi sztucznej inteligencji, sieci neuronowych oraz machine learningowi. Wszystkie te zjawiska kształtują życie współczesnego konsumenta oraz przedsiębiorcy. Mając to na uwadze, badamy nowoczesne technologie i oswajamy je dla naszych klientów tak, by z innowacji mogła korzystać każda firma.

Skupiamy się przede wszystkim na automatyzacji. Maszyny ułatwiały pracę w manufakturach XIX w., odciążając pracowników. Teraz, zastąpione przez systemy informatyczne, pomagają przedsiębiorcom skuteczniej prowadzić biznes.

Przewodzimy rewolucji przemysłowej 4.0. Dołącz do nas!
zdjęcie osoby z tabletem na tle maszyny vendingowej
zdjęcie osoby pracującej na laptopie
zdjęcie przedstawiające lutowanie podzespołów elektronicznych, w tle urządzenia pomiarowe oraz laptop

NASZE WARTOŚCI

„Jesteśmy częścią rewolucji przemysłowej 4.0, wprowadzającej automatyzację do każdej dziedziny życia. MarketLAB skupia się na handlu. Oswajamy najnowsze technologie i przekazuje je naszym partnerom, gotowe do spełniania konkretnych zadań w ich organizacji: podnoszenia zysków i optymalizacji kosztów.”

Kamil Stępień

Wiceprezes Zarządu

„Wszystkie nasze produkty powstają we współpracy z ludźmi, którzy będą z nich korzystali. Pozwalamy naszym partnerom marzyć o idealnych rozwiązaniach dla ich biznesu i zatrudniamy pasjonatów, którzy te marzenia spełniają.”

Przemysław Turkowski

Dyrektor ds. Rozwoju Produktu

zdjęcie zespołu MarketLab
ZAUFAJ NASZEMU ZESPOŁOWI
NASI PARTNERZY